Referencje

"Sprawna, profesjonalna obsługa, szybkość działania, elastyczność, umiejętność współpracy oraz zrozumienie potrzeb naszej firmy to cechy charakteryzujące przebieg naszej dotychczasowej współpracy.
Duże doświadczenie, profesjonalny i doświadczony zespół pracowników oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują najwyższy poziom usług.
Nasze dotychczasowe doświadczenie w zakresie współpracy z firmą Polsign pozwala nam zarekomendować usługi tej firmy.
Polsign to solidny i rzetelny partner w zakresie świadczenia usług projektowych i wykonawczych"

Grupa LOTOS S.A. 


 

„Od początku pracy, firma Polsign Artur Pruszyński wykazała się dużym zaangażowaniem w projekt. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług, a także elastyczność i praca pod presją czasu.”

Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim


 

„Firmę należy docenić za jakość usług. Standard oferty stoi na bardzo wysokim poziomie. Firma doskonale się realizuje w kwestii terminowości usług. Przedsiębiorstwo ze swoich zadań rozlicza się zawsze w wyznaczonym okresie czasu. Niewątpliwie atutem firmy jest rzetelność. Za sprawą tego każdy klient przedsiębiorstwa może liczyć na wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Zwraca uwagę nienaganne podejście do klienta. Przedsiębiorstwo skutecznie rozpoznaje potrzeby kontrahenta. Serdecznie polecamy współpracę z firmą POLSIGN” 

TYSAND Spółka jawna

 
 

„Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Polsign Artur Pruszyński dla podmiotów szukających odpowiedniego partnera w zakresie systemów informacji wizualnej dużych obiektów”

GILDIA GDAŃSKA S.A.

 

 

„Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z firmą Polsign każdemu potencjalnemu klientowi, który pragnie aby jego usługi i zlecenia buły wykonane na najwyższym poziomie.”

Alfa Centrum Gdańsk

 

 

Masz pytania?

Zadzwoń: +48 693 275 295, +48 514 536 184